Vitaminai ir mineralai yra itin svarbūs sklandžiai mūsų organizmo veiklai. Dauguma šių medžiagų į kūną atkeliauja per įvairiapusę ir subalansuotą mitybą, tačiau tais atvejais, kai mums reikia stiprinti imunitetą, atsikratyti tam tikros problemos, skatinti organizmo detoksikaciją, gerinti virškinimą, skatinti kūdikio vystymąsi nėštumo metu ar patobulinti tam tikrą kūno dalį, kasdien reikėtų vartoti maisto papildus

Antrinės kategorijos

Vaikų nuovargis. Kas jį sukelia?
24.05.2018

Vaikų nuovargis. Kas jį sukelia?

Nemažai tėvų jaučia palengvėjimą, kai pagaliau pavyksta suguldyti atžalas į lovas. Nenuostabu! Kai kurie vaikai tikri išdykėliai ir dūksta kaip tikros beždžionėlės – nuolat laksto ir mums, suaugusiesiems, kelia daugybę problemų. Tačiau net didžiausios beždžionėlės gali staiga netekti energijos ir vietoje įprastų šėlionių dienų dienomis kiurksoti ant sofos priešais televizorių. Jei taip nutinka vis dažniau, būtina išsiaiškinti tokio staigaus apsnūdimo priežastis.

Skaityti daugiau
Peržiūros: 143
Imuninę sistemą reikia stiprinti visais metų laikais
24.05.2018

Imuninę sistemą reikia stiprinti visais metų laikais

Ir vėl! Jūsų vaikai ką tik persirgo gripu, o dabar jiems vėl sloga ir akys kaip stiklinės, o jūs sukate galvą, ką pasakyti darbe, kai jūsų paklaus, kodėl jau trečią kartą šiais metais jums reikia biuletenio susirgusio vaiko priežiūrai. Nieko nepadarysi. Prasidedant šiltajam sezonui mūsų imunitetas vis dar labai pažeidžiamas, todėl turime jam padėti. Tai ypač taikoma vaikams.

Skaityti daugiau
Peržiūros: 61
10 būdų kaip įveikti stresą
14.11.2017

10 būdų kaip įveikti stresą

Psichologai skatina susimąstyti - ilgalaikis stresas, jo sukelta nemiga ir iš to kylantys rimtesni psichologiniai sutrikimai, tokie kaip nerimas bei depresija, yra tikros šiuolaikinės visuomenės rykštės, kurios mūsų sveikatai kenkia ne ką mažiau nei netinkamos mitybos bei menko fizinio aktyvumo sukeltos širdies bei kraujagyslių ligos.

Skaityti daugiau
Peržiūros: 462