Medicinos prietaisas
ViruProtect STADA Strawberry
Medicinos prietaisas

ViruProtect STADA Strawberry

ViruProtect Strawberry yra burnos purškalas nuo peršalimo. Braškių skonio. Jį paprasta vartoti ir jis pradeda veikti greitai. ViruProtect Strawberry padengia burnos gleivinę ir taip sukuria apsauginį barjerą peršalimą sukeliantiems virusams. Šis barjeras sulaiko peršalimą sukeliančius virusus, juos nukenksmina ir slopina jų plitimą bei dauginimąsi.
 

€20,09
Įdėti į krepšelį
Sandėlyje

ViruProtect STADA:
• apsaugo nuo peršalimą sukeliančių virusų;
• gali padėti sutrumpinti peršalimo trukmę, jei pradedamas vartoti ankstyvą infekcijos stadiją;
• palengvina peršalimo simptomus ir malšina gerklės skausmą.

Pradėkite vartoti ViruProtect STADA kuo greičiau, vos tik pajusite peršalimo simptomus, arba įvykus galimam kontaktui su peršalimą sukeliančiais virusais. Vartokite ViruProtect STADA tol, kol simptomai palengvės arba galimo kontakto su virusais grėsmė sumažės.

ViruProtect Srawberry sudaro dvi pagrindinės sudedamosios medžiagos – glicerolis ir menkių tripsinas, kurios, veikdamos kartu, sukuria veiksmingą trejopo poveikio barjerą.
Sulaiko: glicerolis sukuria laikiną aktyvų osmosinį barjerą, kuris sulaiko virusus.
Nukenksmina: tripsinas slopina virusų gebėjimą prisitvirtinti prie gleivinės ir taip neutralizuoja jų savybę užkrėsti ląsteles.
Apsaugo: ViruProtect STADA barjeras apsaugo burnos ertmę ir gerklę
 
Glicerolis, vanduo, natūralus fermentas – menkių tripsinas, kalcio chloridas, trometamolis ir braškių kvapiosioji medžiaga (įskaitant E1520). Tirpale nėra cukraus, konservantų, glitimo ar laktozės.
Tripsino sudėtis yra patentuota.