Kosmetikos gaminys
Proenzi Arthrostop kremas
Kosmetikos gaminys

Proenzi Arthrostop kremas

Masažinis lengvai įsigeriantis kremas sąnariams su gliukozaminu, bosvelijos ekstraktu ir MSM.
Galiojimas iki 2024 01 31

€11,19
Įdėti į krepšelį
Baigėsi.


 
Proenzi® ArthroStop® kremas lengvai įsigeriantis masažinis kremas, skirtas odai sąnarių srityje ir aplink sąnarius. Jame yra unikali sudedamųjų dalių kombinacija, sudaryta iš trijų medžiagų: gliukozamino sulfato, pluoštinės bosvelijos (Boswelia serrata) ekstrakto ir MSM.
Proenzi®ArthroStop® kremo sudėtyje taip pat yra eukalipto aliejaus, kadagių aliejaus, kamparo ir mentolio. Šios medžiagos sušildo odą kremu teptoje vietoje, taip greičiau pajuntamas palengvėjimas.   

Proenzi® ArthroStop® kremas. Po užtepimo jis greitai įsigeria ir suteikia malonų ir gaivų pojūtį.  Jis yra pagamintas vandens pagrindu, todėl jis yra tinkamas naudoti bet kur ir bet kuriuo metu 

Gliukozamino sulfatas, Pluoštinė bosvelija (Boswellia serrata) ir MSM  

Kremas skirtas sąnariams ir sąnariniams paviršiams 

Geriausias naudoti iki pabaigos: nurodyta ant pakuotės (EXP). Tinkamumo laikui pasibaigus, kremo naudoti negalima.
Partija: (L) (žr. ant pakuotės)

Gamintojo atstovas: UAB „Walmark“, Mėnulio g. 7, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 210 19 40, www.walmark.lt
Gamintojas: Proenzi s.r.o., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Czech Republic, www.proenzi.eu
Kiekis: 100 ml


 
Aqua, Paraffinum Liquidum, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Glucosamine Sulfate, Dimethyl Sulfone, Linum Usitatissimum Seed Oil, Menthol, Methyl Salicylate, Camphor, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Boswellia Serrata Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Juniperus Communis Wood Oil, Turpentine, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Trideceth-6, D-Limonene.