Maisto papildas
Walmark Kalcis Magnis Cinkas Forte su vitaminu D
Maisto papildas

Walmark Kalcis Magnis Cinkas Forte su vitaminu D

Aukštos kokybės mineralai praturtinti vitaminu D kaulams ir grožiui.
Galiojimas iki 2024 10 31

€6,20
Įdėti į krepšelį
Sandėlyje

Kalcis, magnis, cinkas ir vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų, dantų ir raumenų būklę.
Cinkas padeda palaikyti normalią plaukų, odos ir nagų būklę.

Be konservantų, Be laktozės

Kalcis – gausiausiai žmogaus organizme aptinkamas mineralas. Vidutinio 70 kg sveriančio suaugusio žmogaus organizme yra apie 1 kg kalcio, kurio didžioji dalis (99 %) randama kauluose ir dantyse. Likusi dalis yra pasiskirsčiusi nervų ląstelėse, kūno audiniuose, kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose. Norint palaikyti gerą kaulų būklę, būtina visą gyvenimą užtikrinti tinkamą kalcio kiekį organizme. 
Kai su maistu gauname nepakankamai kalcio, organizmas naudoja kaulų kalcio atsargas užtikrinti reikiamą jo kiekį kraujyje. Todėl labai svarbu kiekvieną dieną suvartoti rekomenduojamą kalcio normą. 
Kalcis negali veikti pats vienas – jam reikalingas magnis. Šie du mineralai tokie svarbūs įvairioms organizmo funkcijoms, kad magnio trūkumas (santykyje su kalciu) gali sukelti daugybę įvairių sveikatos problemų. 
KALCIS IR VITAMINAS D
Kad galėtų pasisavinti kalcį, organizmui reikalingas vitaminas D
Vartojant nepakankamai kalcio ir vitamino D, sumažėja kalcio kiekis organizme. Sumažėjus vitamino D kiekiui organizme, prasčiau pasisavinamas kalcis iš maisto. Tokiu atveju, organizmas yra priverstas naudoti kauluose esančias kalcio atsargas. Tai silpnina kaulus ir trukdo formuotis naujam kauliniam audiniui. 
MAGNIS
Suaugusio žmogaus organizme yra apie 25 g magnio. Apie 50–60 % jo randama kauluose, o likusi didžioji dalis – minkštuosiuose audiniuose.
Magnis dalyvauja daugiau nei 300 medžiagų apykaitos reakcijų. Jis padeda palaikyti kaulų sveikatą ir nervų bei raumenų funkciją. Magnis taip pat dalyvauja maisto medžiagas verčiant ląstelių energija.
CINKAS
Cinkas prisideda prie daugelio įvairių organizmo funkcijų ir padeda skatinti 100 skirtingų fermentų veiklą. 
Cinkas padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą, mokymosi procesus (pvz., pažintinę funkciją), normalų regėjimą ir gerą bendrą savijautą.

Dienos dozėje yra:

1 tab.

 

%RMV

 

 2 tab.

%RMV

 

Kalcis

400,0 mg

50

800,0 mg

100

Magnis

155,0 mg

41

310,0 mg

83

Cinkas

8,5 mg

85

17,0 mg

170

Vitaminas D

2,0 µg

40

4,0 µg

80

Vartojimo instrukcija: 1-2 tabletės per dieną, vaikams iki 12 metų 1 tabletė per dieną.

RMV% - referencinė maistinė vertė; - referencinė maistinė vertė nenustatyta

Sudedamosios dalys:  kalcio karbonatas, magnio oksidas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas; drėgmę išlaikanti medžiaga: sorbitolis; stabilizatoriai: karboksimetilceliuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos, hidroksipropilceliuliozė; cinko citratas, cinko gliukonatas, magnio gliukonatas, kalcio gliukonatas, kalcio laktatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: talkas; dažiklis: titano dioksidas; medvilnės sėklų aliejus, cholekalciferolis.