Medicinos prietaisas
Hedrin® All in One šampūnas
Medicinos prietaisas

Hedrin® All in One šampūnas

Naikina galvos utėles, šalina utėlių kiaušinėlius ir švarina plaukus. Suveikia per 5 minutes.
 

€11,52
Įdėti į krepšelį
Baigėsi.

Tai universali ir nepavojinga gydymo nuo galvos utėlių priemonė. Šampūno sudėyje nėra pesticidų, todėl jį galima naudoti dažnai. Tinka nuo 1 metų amžiaus.

Gydymas ir plaukų priežiūra atliekant kasdienes higienos procedūras.

PRIDEDAMOS ŠUKOS

Naudojant šią priemonę gydymosi nuo plaukų utėlių procedūra yra tokia pat paprasta, kaip plaukų plovimas. Šampūnas „Hedrin® All in One“ naikina utėles suskaidydamas vaškines kutikules ir taip sukeldamas parazitų žūtį dėl dehidratacijos. Be to, šis preparatas prasiskverbia į utėlių kiaušinėlius ir juos fiziškai susilpnina, todėl juos daug lengviau išsišukuoti. Panaudojus šios priemonės, glindų šalinimas yra dvigubai veiksmingesnis nei vien tik šukuojant plaukus. Be to, tai ne tik gydomoji, bet ir valomoji priemonė, todėl plaukai tampa švarūs ir gaivūs. Nustatyta, jog šampūnas „Hedrin® All in One“ sunaikina galvos utėles vos per penkias minutes. Po savaitės reikia patikrinti, ar neliko nesunaikintų galvos utėlių ir jų kiaušinėlių. Aptikus išgyvenusių parazitų, procedūrą reikia pakartoti: plaukus įtrinti šampūnu ir palaikius ne ilgiau kaip 5 minutes išskalauti.

Šampūno „Hedrin® All in One“ sudėtyje nėra pesticidų, todėl jį galima naudoti dažnai: tai universali ir nepavojinga gydymo nuo galvos utėlių priemonė.

· Paprasta naudoti

· Be pesticidų

· Neskleidžia nemalonaus kvapo

· Sertifikuotas kaip nekeliantis alergijos

Sudedamosios dalys: izononilo izononanoatas, MIPA laureto sulfatas, lauretas-4, kokamidas DEA..