Maisto papildas
Grožis nuo iki
Maisto papildas

Grožis nuo iki

30 dienų mitybinė programa, kurią sudaro specialiai parinktas maisto papildų derinys jūsų organizmui.

€15,05
Įdėti į krepšelį
Sandėlyje.

 • Chromas normaliai gliukozės koncentracijai kraujyje iš gamtos šaltinių
 • Tinkamas visiems kas nori pasirūpinti savo išvaizda
 • Selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir normalią plaukų ir nagų būklę
 • Cinkas padeda palaikyti normalią nagų, plaukų odos ir kaulų būklę ir padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos

Kasdienėje jūsų dozėje yra:

 • Chrom forte 200µg 1 x
  pill
 • Selenas 100 mg 1 x
  pill
 • Cinkas Aktiv 1 x
  pill
Mėnesiui skirta maistingųjų medžiagų pakuotė, kuri padės pasirūpinti savo grožiu iš vidaus. Mūsų išorinis grožis yra vidinės sveikatos rezultatas. WALMARK siūlo 30 dienų mitybos programą, kurią sukūrė metabolinės mitybos ekspertas. Ji suteiks jūsų organizmui tinkamai kūną puoselėjančių maistingųjų medžiagų. Geriausias poveikio įrodymas – jūsų sveika išvaizda. Nepamirškite savo kasdienės maistingųjų medžiagų dozės, puoselėjančios jūsų grožį.
 

Paketo produktai:

Kodėl žmonės tunka ? 
 • Yra daug informacijos apie pernelyg didelio sočiųjų riebalų (daugiausia gyvulinės kilmės) vartojimo neigiamas pasekmes. Daugelis gamintojų keičia šiuos riebalus kitokios formos energija (maisto produktai su mažu riebalų kiekiu ar visai be riebalų).
 • Persivalgymas kartu su sumažėjusiu fiziniu aktyvumu, stresu ir nepakankamas miegas arba poilsis turi didelę riziką žmogaus nutukimui.
Seleno mielės gaunamos auginant mikroorganizmus Saccharomyces cerevisiae, kurie dar vadinami kepimo ar alaus mielėmis. Mielėms augant aplinkoje, kurioje gausu seleno, jos įsisavina seleną ir paverčia jį selenometioninu – šia forma selenas natūraliai randamas maiste. Gautos mielės naudojamos praturtinti maistą ir gaminti maisto papildus. Žmogaus organizmas lengvai pasisavina šią seleno formą.
 
 • Gerai biologiškai pasisavinama, organiška seleno forma, gaunama iš mielių
 • Didelė seleno dozė vienoje tabletėje
 • Tik viena tabletė per dieną
 • Gamintojas turi geros gamybos praktikos (GGP) sertifikatą

CINKAS IR JO FUNKCIJA ŽMOGAUS ORGANIZME 
Cinkas – tai mikroelementas, būtinas įvairioms biologinėms funkcijoms, ir svarbi daugelio žmogaus organizmo fermentų sudėtinė dalis. Žmogaus organizme yra apie 2–3 g cinko, prisijungusio prie ląstelėse esančių baltymų. Daugiausia jo randama raumenyse, kepenyse, inkstuose kauluose ir prostatoje. Cinkas yra antras mikroelementas pagal kiekį žmogaus organizme po geležies.

Patentuotas standartizuotas ekstraktas, gaunamas iš juodųjų pipirų vaisių, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 95 % piperino.


Chrom Forte
Dienos dozėje yra: 1 tbl. % RMV*
Chromas
 
200,0  mg            500
*% referencinė maistinė vertė; - referencinė maistinė vertė nenustatyta
Vartojimas: 1 tabletė per dieną, užgeriant pakankamu kiekiu vandens.
Sudedamosios dalys: drėgmę išlaikanti medžiaga sorbitolis, lipnumą reguliuojanti medžiaga: mikrokristalinė celiuliozė; stabilizatoriai karboksimetilceliulozė, riebalų rūgščių magnio druskos; chromo pikolinatas,lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas.

Selenas 
Vienoje tabletėje yra:  
 
1 tbl.
 
*RMV%
 
Seleno
 
 100,0 mg 182
Vartojimo instrukcija:  gerti po 1 tabletę per dieną po valgio užgeriant stikline vandens.
*RMV% - referencinė maistinė vertė.
 
Sudedamosios dalys: drėgmę išlaikanti medžiaga: sorbitolis; lipnumą reguliuojanti medžiaga: mikrokristalinė celiuliozė; selenu papildytos mielės; stabilizatoriai: karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas.

Cinkas Aktiv
Dienos dozėje yra:                             1 tabletėje     % RMV*
Cinkas 15,0 mg 150
BioPerine® juodojo pipiro (Piper nigrum) ekstrakt.  5,0 mg -
Vartojimo instrukcija: 1 tabletė per dieną, po valgio. Užgerkite pakankamu kiekiu vandens.
*RMV% - referencinė maistinė vertė.
- referencinė maistinė vertė nenustatyta.
 
 
Sudedamosios dalys: lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, talkas; cinko citratas, stabilizatoriai: hidroksipropilmetilceliuliozė, hidroksipropilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos; BioPerine® juodojo pipiro (Piper nigrum) ekstraktas, dažiklis: titano dioksidas; medvilnės sėklų aliejus.