Maisto papildas
GinkoPrim 40mg
Maisto papildas

GinkoPrim 40mg

Ginkmedis normaliai smegenų veiklai, psichinei būklei ir atminčiai.
Galiojimas iki 2024 08 31

€8,19
Įdėti į krepšelį
Sandėlyje

Atminčiai ir kraujotakai 

Dviskiaučių ginkmedžių ekstraktas kraujotakai ir smegenų veiklai 

GinkoPrim® - unikalus dviskiaučių ginkmedžių lapų ekstrakto ir magnio derinys. Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią kognityvinę funkciją, smegenų veiklą, psichinę būklę ir atmintį. Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią periferinę (ausų ir akių) kraujotaką. Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir raumenų funkciją. Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. 

Ypatybės: 

  • Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią periferinę (ausų ir akių) kraujotaką. 

  • Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią kognityvinę funkciją, smegenų veiklą, psichinę būklę ir atmintį. 

  • Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir raumenų funkciją. 

Dienos dozėje yra:  

1 tabletėje 

 

% RMV* 

Standartizuotas dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba) lapų ekstraktas (turi 24% flavono glikozidų ir 6% terpeninių laktonų) 

40,0 mg 

Magnis  

150,0 mg 

40 

*RMV% - referencinė maistinė vertė;  

- referencinė maistinė vertė nenustatyta. 

Sudedamosios dalys: lipnumą reguliuojanti medžiaga: celiuliozė; magnio oksidas, dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba) lapų standartizuotas ekstraktas,  lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, talkas; stabilizatorius: hidroksipropilmetilceliuliozė, medžiaga nuo putojimo: polietilenglikolis; ryžių krakmolas, emulsiklis: riebalų rūgščių sacharozės esteriai; dažikliai: chlorofilų ir chlorofilinų vario kompleksai, geležies oksidai ir hidroksidai. 

Susijusios prekės1

14.11.2017   12.55

10 būdų kaip įveikti stresą

Psichologai skatina susimąstyti - ilgalaikis stresas, jo sukelta nemiga ir iš to kylantys rimtesni psichologiniai sutrikimai, tokie kaip nerimas bei depresija, yra tikros šiuolaikinės visuomenės rykštės, kurios mūsų sveikatai kenkia ne ką mažiau nei netinkamos mitybos bei menko fizinio aktyvumo sukeltos širdies bei kraujagyslių ligos.