Medicinos prietaisas
Degasin
Medicinos prietaisas

Degasin

Degasin® yra medicinos prietaisas, kuris padeda žmonėms, kenčiantiems nuo virškinimo problemų, susijusių su pilvo ir vidurių pūtimu.

€6,28
Įdėti į krepšelį
Sandėlyje

Savybės: Degasin® pagrindinė veiklioji medžiaga yra simetikonas, kuris sumažina bei padeda išvengti pilvo pūtimo, susijusio su dujų susidarymu žarnyne. Moksliškai įrodyta, kad simetikonas mažina dujų kaupimąsi ir pilvo pūtimą virškinamajame trakte:
  • sumažina pilvo pūtimą ir dujų kaupimasį (pilvo pūtimą mažinantis efektas)
  • sumažina dujinius šešėlius žarnyne
Veikimo mechanizmas
Simetikonas mažina dujų burbuliukų paviršiaus įtempimą virškinamajame trakte ir sukelia jų koalescenciją, tokiu būdu padeda sumažinti dujų kaupimasį jas išsklaidant.
Organizme simetikonas neabsorbuojamas ir nemetabolizuojamas, o iš organizmo pašalinamas kartu su nepakitusiomis išmatomis.
Minkštosios kapsulės greitai suyra ir tuomet pašalinamos iš organizmo. Kapsulės atlieka tik  vektoriaus funkciją simetikonui pristatyti.
 
Paskirtis
Medicinos prietaisas skirtas vartoti suaugusiems, apsaugoti ar išvengti virškinamojo trakto sutrikimų susijusių su dujų kaupimusi ar pilvo pūtimu.
Degasin taip pat gali būti naudojamas diagnostikos tyrimams, pilvo srityje (endoskopija, radiografija, ultragarsinis tyrimas).
 
Sudedamosios dalys: simetikonas 280,0 mg., minkštosios kapsulės apvalkalas: želatina iš galvijų, glicerolis, išgrynintas vanduo, titano dioksidas (E 171), saulėlydžio geltonasis FCF (E 110), azorubinas (E 122).