Maisto papildas
Coenzyme Q10 MAX 100 mg
Maisto papildas

Coenzyme Q10 MAX 100 mg

Aukštos kokybės kofermentas Q10, išgaunamas fermentuojant dumblius

€18,45
Įdėti į krepšelį
Sandėlyje.

Cofermentas Q10:
  •   Kofermentas Q10 randamas beveik kiekvienoje žmogaus ląstelėje. Daugiausiai tokiuose organuose kaip širdis, plaučiai, kepenys
  •   Kofermento Q10 kiekis organizme mažėją senstant
  •   Žemas kofermento Q10 kiekis organizme gali būti sąlygotas statinų – vaistų, kuriais yra mažinamas cholesterolio kiekis
Kofermentas Q10 (ubikvinonas) yra į vitaminą panaši medžiaga. Jis randamas beveik visose organizmo ląstelėse ir padeda gauti energijos iš maisto. Ląstelių mitochondrijose ubikvinonas dalyvauja energijos konversijos procese, kurio metu pagaminama energija, reikalinga organizmo ląstelėms augti ir gyvuoti. Šio proceso metu pagaminama apie 95 % organizmo ląstelių energijos. Mitochondrijos dažnai vadinamos ląstelių „jėgainėmis“.
  • daug kofermento Q10 randama organuose – širdyje, inkstuose ir kepenyse. Mūsų širdis dirba dieną naktį, todėl jai reikia daug energijos. Dėl to širdyje taip pat randama daug kofermento Q10. 
  • su amžiumi kofermento Q10 gamyba organizme mažėja..
  • kofermento Q10 kiekis organizme taip pat gali sumažėti vartojant statinus, t. y. cholesterolio kiekį kraujyje mažinančius vaistus. Statinai vartojami sumažinti cholesterolio ir lipidų kiekį kraujyje, nes tai yra reikšmingas širdies ligų rizikos veiksnys.
Dienos dozėje yra:   1 kaps.
Kofermento Q10 100,0  mg
Vartojimo instrukcija: 1 kapsulė per dieną po valgio, užgerkite vandeniu
- referencinė maistinė vertė nenustatyta
 
Sudedamosios dalys: saulėgrąžų aliejus, želatina, kofermentas Q10, drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis; vanduo, galjinė medžiaga: bičių vaškas; antioksidantas: sojų lecitinas; dažikliai: geležies oksidas, karminas, titano dioksidas, kurkuminas.