Kaip užsisakyti

KAIP PATEIKTI UŽSAKYMĄ
 
Užsakymas
  Užsakymui pateikti jums tereikia įdėti pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir spustelėti mygtuką ADD TO BASKET (ĮDĖTI Į KREPŠELĮ). Į pirkinių krepšelį sudėję visus norimus produktus, galite pereiti prie kito žingsnio – užsakymo užbaigimo. Turėsite užpildyti savo duomenis ir nurodyti siuntimo adresą. Tai atlikti galite neužsiregistravę (neprisijungę) arba užsiregistravę. Jei norite pasinaudoti WAVITA lojalumo programos teikiamais privalumais, jums būtina prisijungti (jūsų laukia nemokamas siuntimas, dovanos, ypatingos nuolaidos)

Mokėjimas
  Sumokėti už pasirinktas prekes galite, kreditine ar debetine kortele arba grynaisiais pristatymo metu. Už užsakytus produktus atsiskaitoma pristatymo metu, kai kurjeris atvyksta jūsų nurodytu adresu ir asmeniškai įteikia internetinėje parduotuvėje jūsų įsigytas prekes.
Galimas išankstinis apmokėjimas per Paysera.

Įmonės kodas: 300117316
UAB Stada Baltics


Registracija
Registruoti naudotojai gali stebėti užsakymo būklę, gauti naujausius pasiūlymus, informacijos apie naujus produktus ir pasinaudoti Wavita lojalumo programa. Norėdami užsiregistruoti privalote užpildyti duomenis Prisijungimo / Registracijos formoje.
 
Pristatymas
  Visus produktus, kuriuos įsigysite internetinėje parduotuvėje, pristatys DPD kurjerių tarnybos paslaugų įmonė jūsų nurodytu adresu. Pristatymas įvykdomas per 3-4 darbo dienas, darbo valandomis. Taikomas fiksuotas 3,5 EUR kurjerių tarnybos paslaugos mokestis pristatant prekes visoje šalyje. Pristatant prekes į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.
 
Nemokamas siuntimas
  Prekės pristatomos netaikant pristatymo mokesčio (nemokamas siuntimas), jei bendra užsakymo vertė siekia arba viršija:
Neregistruotiems naudotojams                                           29 Eur
Registruotiems naudotojams                                              29 Eur